Distribuce a prodej
dekorativní kosmetiky
Objednávka je prázdná!
Nákupní košík

O nás - logo EXPANAILS

EXPANAILS

EXPA Nails s.r.o. je obchodní firma nabízející ucelený komplex produktů, pomocných přípravků, technických pomůcek pro manikúru, nehtovou modeláž a pedikúru, a všechny související služby (akreditované kursy, poradenství, školení, rekvalifikační kursy, reklamace a servis) v rámci těchto oborů.

LEMIKA s.r.o. je od 1.7.2006 obchodním zástupcem firmy EXPA-nails s.r.o. pro regiony Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Trutnov, Jičín, Semily, Jablonec nad Nisou a Liberec.

Pro klienty všech těchto regionů to znamená, že disponujeme plným katalogem produktů EXPA, nabízíme je, předvádíme, prodáváme (z auta i v naší prodejně Jiráskova 185, Česká Skalice) a posíláme obchodním balíkem prostřednictvím České pošty. Prodejní činnost provádíme za shodné ceny a za stejných podmínek jako mateřská firma EXPA. Klientům přiznáváme shodný bonusový systém. Při nákupu získáváte za každých dokončených 500Kč nákupu 5 bodů, které vlepujete do bonusové knížky. Bonusový systém pro využití získaných bodů naleznete v platném katalogu EXPA. Poskytneme Vám naši poradenskou službu, školíme, předvádíme Vám katalogové přístroje, vyřizujeme reklamace. U technických pomůcek v reklamačním řízení jsme schopni dobu do vyřízení reklamace zapůjčit náhradní přístroj.

U technických pomůcek u nás zakoupených zabezpečujeme po skončení záruční lhůty servis.


 
LEMIKA s.r.o.
Telefon: +420 491 421 767
Mobil: +420 604 208 038
+420 773 595 969
Email: info@lemika.cz
LEMIKA s.r.o.

Nádražní 262
552 03, Česká Skalice

mapa